Angielski w Karteczkach – recenzja
“Stwierdzam, że moja porządna nauka języka angielskiego, skończyła się wraz z ukończeniem liceum. Trochę wiedzy utrwaliłam jeszcze na studiach, ale fakty są takie, że na co dzień, już się tego języka praktycznie nie uczę. Postanowiłam to zmienić, ale pomimo dużej ilości wszelkich książek, zapału brak. Ostatnio jednak, miałam przyjemność sprawdzić sposób na naukę angielskiego z Fiszkami w Karteczkach!
Fiszki mają nam pomóc w szybki i przyjemny sposób utrwalić słownictwo. Uważam, że w nauce angielskiego jest to jedna z kluczowych rzeczy. Czasem przez jedno słówko, którego nie znamy, ciężko nam zrozumieć całe zdanie. 
[…]
Angielski w karteczkach to będzie dobry wybór dla każdego, kto w szybki, skuteczny i wygodny sposób chce zarówno zacząć jak i kontynuować naukę języka. Dla mnie nauka słówek z fiszek to świetne rozwiązanie. Wystarczy poświęcić przynajmniej 20 minut każdego dnia na powtórkę i można uczyć się w każdym miejscu. A wszystko trzymamy w jednym pudełeczku. Jestem zmotywowana do nauki i kilkanaście słówek przyswoiłam już bardzo szybko. […]”
LadyAwa recenzuje angielski w karteczkach
Recenzja pochodzi z bloga: lady-awa.blogspot.com,
a jej pełną treść znajdziecie TUTAJ